Εχει μπεί για τα καλά στην μάχη κατά της διαπλοκής η πρωθυπουργάρα μας, χρίζοντας βουλευτή ΣΥΡΙΖΑ τον κουμπάρο του Ψυχάρη, τον οποίο έκανε Πρόεδρο της επαναστατικής εφημερίδας ΑΥΓΗ και τώρα επιστρέφει ως επικεφαλής στο ΔΟΛ!
Υπερπαραγωγή η θεατρική παράσταση στην οποία παίζουν κόμματα, ΜΜΕ και Τράπεζες;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3FYaObqVq2p_YSsiUQiUzKZiQi_7_Z7M50ltl5UK4woypW-RxHfHS1T4ODhHsaXTvxyDhPA_uMSh1pydKp3RUnCcAtHea3K0r_9xwukXVuazCLtAJJsOpCXtIl7nlktEFNOle-JBuzJ5m/s640/15965448_913860032081708_7877070278225855449_n.jpg)
Πόσες εκατοντάδες χιλιάδες αρουραίοι όμως στηρίζουν το συγκεκριμένο σάπιο σύστημα διαπλοκής για να ωφεληθούν προσωπικά αδιαφορώντας για την υπόλοιπη κοινωνία;
Σ.Σ.
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.