Η ακαδημία ανώτερης αξιολόγησης ΑΝΑΔΕΙΞΗ με έδρα τη θεσσαλονίκη ανιχνεύει τη νοημόσύνη τις κλίσεις και τα ταλένα των μικρών παιδιών..... ή και ενηλίκων με σκοπό την ένταξη τους σε ειδικό πρόγραμμα αξιοποίησης της χαρισματικότητάς τους.
Ο Ευάγγελος Κατσιούλης,ψυχίατρος και ιδρυτικό μέλος της ομάδας συζητά με τη Χριστίνα Κανατάκη καλεσμένος στη εκπομπή ''Πάρτε Θέση''
http://www.youtube.com
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.