Μόνο φτερά των αετών βρίσκεις μετά τις μπόρες,
γιατί εκείνα τα πουλιά πετούνε τέτοιες ώρες.
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Ας μείνει η ιερή μνήμη.
Αντιπλοίαρχος Χριστόδουλος Καραθανάσης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjlEQ5Z_hQ3kJKs2EreAkZmy9prwkBX1VI6wkerBkjq-5QQOSQr6CRntsck8C19EzM1-vEVPaLKfme8Eq6mffE24KKWjwzwH26ucWP2XmuHjJr-kW2chBymidrz3dBbTfWj9vsna8bE7lU/s320/images.jpg)
Αντιπλοίαρχος Παναγιώτης Βλαχάκος
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4nQ3S7y-1iD12rwNIBJDG6ON8J81dkorkJ_BeRXorJvsoWyfloZjOJxuOxxuPtv9wgYyt3MiPoRhTtwW1Ry69gNoMszs-ZKd9mRw0oNoMVLxdriz-OyPy3fCjFmj5cohMWZHsFIkht4s/s320/imia3.jpg)
Σημαιοφόρος Έκτορας Γιαλοψός
ΑΘΑΝΑΤΟΙ!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiWY2Y4uM9R2jbyHM5qmEuz_iZTm0194pV2dnQ5q3dFFUMmCGTSpB5i60GSSgTBdN5bCNgom0Tg_QUvhQsn_QN4U5EXooDupMbi9W7CILqE15NGH6C7dEHzL_SRB01hwI3G8d6rknknNkM/s400/greek-flag.jpg)
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.