Δεν αστειεύεται ο Νικολόπουλος, επειδή δεν έχει να χάσει τίποτε. Θα το πάει μέχρι το τέλος, λέει ο ίδιος για τον πόλεμο λάσπης που δέχεται από ΜΜΕ της οικογένειας Μπόμπολα.
Πατέρας και υιός είναι παλιές… καραβάνες σε τέτοιες μεθοδολογίες.
Ο Νικολόπουλος όμως έσπασε το ρόδι.
Είναι ο πρώτος βουλευτής που μήνυσε σήμερα απευθείας πατέρα και υιό Μπόμπολα. Και έπεται συνέχεια.
Περιμένουμε η υπόθεση να φτάσει μεχρι το ΤΕΛΟΣ...αλλοιώς να είχαμε να λέγαμε...
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.