Σύμφωνα με την Ναυτεμπορική:
Αναλαμβάνουμε δηλαδή τη δωρεάν εκπαίδευση του στρατού των Σκοπιανών, την ίδια στιγμή που το επίσημο κράτος των Σκοπίων διεκδικεί Ελληνικά εδάφη!
Η υπόθεση θυμίζει έντονα το 1968 όπου η "περήφανη" Χούντα με εντολή του ΝΑΤΟ μας υποχρέωσε να ψηφίσουμε νόμο ώστε Πομάκοι, Ρομά και οι άλλοι Μουσουλμάνοι να μαθαίνουν υποχρεωτικα Τουρκικά!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhL5qJaxbcW9lV7hUah_76Al-s1ANM1tFJvt_cGRx-9j0iXhoRWO9oSG3cMS1AlZxuizmymhgzVbP7TKhezUNJTQ6QiXBcMuRxdqKt560R2oMpAAZ_JSkZu5j6Ho63qF5sC2vmpfoT_yb4/s1600/4.jpg)
Ολόκληρο το Ελληνοτουρκικό πρωτόκολλο εδώ
Σ.Σ
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.