Μπορεί σαν υπουργός εργασίας να μην έλυσε το ασφαλιστικό αλλά τελικά τα κατάφερε στα δύο χρόνια που διετέλεσε ως υπουργός υγείας διαλύοντας το σύστημα υγείας, αφήνοντας...
τους αρρώστους στο έλεος του θεού.
Μια επίσκεψη σε ένα οποιοδήποτε νοσοκομείο αρκεί να το διαπιστώσετε και μόνοι σας.
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.