Εικόνες ντροπής στην Τούμπα
Πλήρωναν όλη τους τη ζωή ασφαλιστικές εισφορές για να καταλήξουν σήμερα να στήνονται στην ουρά από τις 4 τα ξημερώματα (!) προκειμένου να κλείσουν ένα ραντεβού στο ΙΚΑ!
Πλήρωναν όλη τους τη ζωή ασφαλιστικές εισφορές για να καταλήξουν σήμερα να στήνονται στην ουρά από τις 4 τα ξημερώματα (!) προκειμένου να κλείσουν ένα ραντεβού στο ΙΚΑ!
Δεν είναι εκπληκτικό και τραγικό παράλληλα να έχεις ένα απο καλύτερα αμειβόμενα ασφαλιστικά ταμεία στον κόσμο, το οποίο το πληρώνεις για μια ολόκληρη ζωή για να έχεις αυτή την μεταχείριση;
Σχόλια
Στο logiosermis.net δημοσιεύεται κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφέρει ελεύθερα τις απόψεις του, οι οποίες εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Περισσότερα στις οδηγίες χρήσης.